KURUMSAL

Vizyonumuz

Beşkonaklar Rent A Car Kimdir?

Beşkonaklar Oto Kiralama, Malatya ve çevresindeki illere araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamız geniş bir araç filosuna sahiptir. Firmamız siz misafirlerimize dönemsel bakımları yapılmış, kasko sigortaları yapılmış yeni araçlar sunmaktadır. 

Beşkonaklar Rent A Car olarak, misafirlerimize en iyi hizmeti vermek ve Malatya oto kiralama konusunda müşterilerimize maksimum memnuniyet sağlamak temel amacımızdır. Yıllar içinde oluşturduğumuz güvene ve sadakate dayalı hizmet anlayışımızı devam ettirebilmenin misafirlerimizin memnuniyeti ile sağlanacağını biliyoruz. Malatya Rent A Car konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak her zaman misyonumuz ve vizyonumuz olmuştur. 

Misafir ilişkileri birimi olarak siz misafirlerimizin, firmamız ve tüm hizmetlerimiz ile ilgili her türlü talep, görüş ve beklentilerini yazılı olarak bize bildirebilirsiniz. Görüşlerinizi takip edip hizmetlerimizi sizlerin verdiği fikirler doğrultusunda geliştirmekteyiz. Her zaman misafirlerimize vermiş olduğumuz hizmeti daha da iyileştirmenin yollarını ararız.
Beşkonaklar Rent A Car Misafir İlişkileri Birimi olarak tek amacımız sizlerden gelen şikayetleri çözmek değil, bunun yanı sıra “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” sağlayarak, hiç şikâyet almamaktır.
Malatya'da bir araç kiralamak istiyorsanız Malatya oto Kiralama Whatsapp müşteri ilişkileri hattımızdan rezervasyon oluşturabilirsiniz.  


Misafir İlişkileri Yönetim Politikamız

Malatya oto kiralama için talep formunu doldurup göndermenizin hemen ardından araç seçimi için tarafınıza geri dönüş yapılır. 
Firmamızda bulunan araçlar size bildirilir ve tercih ettiğiniz araç, kiraladığınız süre için size verilir. 

Whatsapp Müşteri ilişkileri: 0553 421 35 43 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?