KURUMSAL

Ulaşım Olanaklarımız

Araç Kiralama Malatya Beşkonaklar Rent A Car Ulaşım Olanaklarımız

Malatya ve çevresi araç kiralama olanakları sunan şirketimiz 12 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Araç kiralama malatya denince akla ilk gelen firma olmamız, sizlere vermiş olduğumuz üstün hizmetten kaynaklanmaktadır. Malatya havalimanı araç kiralama ve çevre iller, malatya havalanı araç kiralama, rent a car hizmeti vermekte olan şirketimiz yine Malatya merkez araç kiralama ofisimiz her zaman hizmetinizdedir. 

Sizler için sunduğumuz olanaklar şunlardır: ücretsiz değişim, anlık araç değişimi, full kasko, uygun fiyatlar ile Sizlerle, uygun araç fiyatları ile her noktadan teslim ediyor ve çok düşük fiyatlarla farklı noktalardan aracı teslim alıyor. 

Malatya rent a car, malatya oto kiralama, denilince akla gelen ilk firma olmamızın nedeni her zaman müşteri iletişimini en üst seviyede tutmak ve müşterimiz nerde olursa olsun araçlarımızı müşterimizin kapısına kadar götürmemizden dir. Siz ulaşımı sorun etmeyin. Bizi aramanız, whatsapp iletişim hattımıza mesaj atmanız ya da ana sayfadaki araç kiralama başvuru formunu doldurmanız yeterli. Müşteri danışmanlarımız hemen sizi arayacak, güvenli ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanız için en iyi hizmeti vererek araç sorununuzu hemen çözecektir. Malatya airport, malatya havalimanı araç teslimi

Beşkonaklar Rent A Car Ulaşım  

 Şehit Hamit Fendoğlu Cad. Kanalboyu Mado Cafe Karşısı No:30/C 44100 Beşkonaklar Oto Kiralama - Battalgazi/Malatya
 

Beşkonaklar Rent A Car İletişim 

 (0422) 325 17 17

 info@beskonaklarrentacar.com

 (0536)721 66 26 - (0553) 421 35 43

Whatsapp hattımız: 90 553 421 35 43