KURUMSAL

Misyonumuz

Firmamız Malatya ve çevre illerde araç kiralamak için açılmış yılların tecrübesini kazanmış müşteri memnuniyetini hedef almış bir firmadır. Malatya ve çevresi araç kiralama olanakları sunan şirketimiz 12 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Misyonumuz her zaman en iyi hizmeti sunarak firmamızı gelebileceği en iyi noktaya getirmektir. İnovatif çalışma modelimiz sayesinde araçlarımızı her zaman en temiz hali ile müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere araç kiralama hizmeti sunarken insan hayatının her şeyden değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle araçlarımızın bakımını düzenli olarak yapar bu bilinçle kazaya mahal vermemek adına araç lastiklerini ve diğer değişken parçaları düzenli olarak kontrol ederiz. Malatya'da bir araç kiralama niyetinde iseniz misyonumuzun size güven vermesini ve bu güvenle yola çıkmanızı isteriz.  

Beşkonaklar Rent A Car Araç Filomuz

Beşkonaklar Rent A Car Araç filomuzu her yıl yenilemekte ve düzenli olarak arttırmaktayız. Sizlere sunduğumuz araç çeşitliliğini arttırarak sürüş keyfinizi en yüksek derecede tutmaya çalışmaktayız. Malatya Erhaç Hava Limanı Araç Kiralama konusunda da müşterilerimize destek vermekteyiz. Araç kullanmak konusunda sorun yaşayanlar için de özel şöför ile araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. 

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmayı benimsemektedir.

Malatya Oto Kiralama dendiğinde Beşkonaklar Rent A Car olarak her zaman hizmetinizdeyiz. 

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?