BİZDEN HABERLER

Malatya Havalimanı Oto Kiralama

Malatya Havalimanı Oto Kiralama

Malatya Havalimanı Oto Kiralama İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı belli zamanlarda araç kiralamak ister. Kimisi hobi olarak araç kiralayıp gezmek isterken kimisi ise düğün, sünnet veya herhangi bir organizasyona katılmak için araç kiralama ihtiyacı duyar. Böyle zamanlarda kişiler, Malatya h Haberin Devamı..

Tarih: 11-2018

Whatsapp Hattımız Aktif

Whatsapp Hattımız Aktif

Merhaba değerli ziyaretçimiz, Web sitemiz üzerinden kolaylıkla rezervasyon imkanı sizlere sunuyorduk artık bir yenilik daha katıp rezervasyonlarınızı whatsapp uygulaması üzerinden kolayca yapabilirsiniz. WhatsApp numaramız : 0507 681 70 38 Bizi tercih eden müşterilerimize her daim kolay hizmet sunmayı öncü Haberin Devamı..

Tarih: 10-2018

Malatya Oto Kiralama

Malatya Oto Kiralama

Malatya Oto Kiralama Son yıllarda araç kiralama hizmetine birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Kaza, araç arızalanması gibi durumlarda kısa süreli kullanılmak üzere araç kiralansa da pazarlama ya da dağıtım amacı ile şirketler uzun süreli araç kiralama hizmeti alırlar. Araç kirala Haberin Devamı..

Tarih: 07-2018

Mercedes C Serisi Lüks Orta Sınıfta En Çok Satan Oldu!

Mercedes C Serisi Lüks Orta Sınıfta En Çok Satan Oldu!

Türkiye pazarında lüks orta sınıf sedan araçlar içinde geçtiğimiz yıl en çok Mercedes C Serisi satıldı.  Ülkemizde Mercedes markasına özel bir ilgi olduğunu kabul etmek gerek. Ancak markanın satış başarısında düşük hacimli dizel ve benzinli motor alternatifinin de payı var. T&uum Haberin Devamı..

Tarih: 04-2018

Renault 120. yılını kutluyor

Renault 120. yılını kutluyor

Fransız otomotiv devi Renault 120. yılını kutluyor. Başlangıçta bireysel ulaşım aracı olarak geliştiren Renault, ilerleyen yıllarda aileler için otomobil tasarlamaya başladı. Renault, kullanıcıların ihtiyacını gözlemleyerek tarihinde birçok ilke imza atan marka oldu. Ailelerin eşyalarını koyabilmeleri Haberin Devamı..

Tarih: 04-2018