BİZDEN HABERLER

Filomuza yeni katılan araçlarımız citroen c5 aircross

Filomuza yeni katılan araçlarımız citroen c5 aircross

Malatya araç kiralama firmamıza yeni katılan araçlarımızı Siz değerli müşterilerimize tanıtmaya devam ediyoruz. citroen c5 aircross ve Ford Ticari grubunda alımlar yapılmış Malatya araç kiralama olarak 12 yeni araç almış bulunmaktayız. Son dönemlerde artan Ticari araç sıkıntısını ç& Haberin Devamı..

Tarih: 10-2021

Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama

Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama

Son günlerde artan araç fiyatlarının malatya oto kiralama sektörüne talebi arttırmış durumda. Malatya kurumsal oto kiralama firması olarak taleplere en etkin tepkileri veriyor firmamıza yeni araçlar eklemeye devam ediyoruz. malatya da bulunan firmalar arasında son dönemde yapılan araştırmalar gösteriyorki ara Haberin Devamı..

Tarih: 10-2021

Araç Kiralama Hizmetinde Kalite

Araç Kiralama Hizmetinde Kalite

Kalitenin tek adresi Malatya Beşkonaklar rent a car. Araç kiralama denilince bizi aramadan karar vermeyin derim. Son model Araçlarımız ve filomuza yeni katılan Ticari araçlarımız ile hizmet anlayışımızı bir ileri seviyeye taşımız bulunmaktayız. Malatya oto kiralama sektöründe eksikliğini hissettiğimiz ticari ar Haberin Devamı..

Tarih: 10-2021

Malatya da araç kiralama

Malatya da araç kiralama

Malatya da araç kiralama denilince akla ilk gelen firma Beşkonaklar Rent A Car olarak, Havaalanı ofis Malatya Park ofis ve Merkez Kanalboyu Ofis ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Araç kiralam sektöründe yaşanan bütün gelişmeleri takip ederek sizlere daha iyi hizmet verilmektedir. Son model ara&cc Haberin Devamı..

Tarih: 10-2021

Audi A3 kiralama

Audi A3 kiralama

Şirketimizde en çok tercih edilen araçlardan olan Audi A3 marka araç hakkında aldığımız olumlu yorumlardan dolayı, Malatya Araç Kiralama olarak filomuza 2021 model 6 Adet A3 Marka araç ekleme yapmış bulunmaktayız. Rezervasyonlarda görünmeyeceğini sadece iletişim numaralarından personellerimiz tarafın Haberin Devamı..

Tarih: 09-2021

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?