BİZDEN HABERLER

Malatya araç kiralama

Malatya araç kiralama

Beşkonaklar rent a car olarak diyoruz ki : Malatya araç kiralama, denilince akla ilk biz gelmeliyiz. Neden mi ? 16 farklı araç markası 69 araç sayısı ile Malatya da kurumsal araç kiralama'da lideriz. Sizlerin istekleri doğrultusunda yapmış olduğumuz analizler sonucunda araç sayımızı artırmakla kalmadık, fa Haberin Devamı..

Tarih: 11-2021

Malatya oto kiralama

Malatya oto kiralama

Malatya oto kiralama, sadece bir arama terimi değildir. Çağımız hızlı bir şekilde hizmet sektörüne yönelik değişimler ile ilerlemektedir. Araç sahibi olmak veya kredili bir araç ile hayata başlamak inanılmaz zorluklara yol açmaktadır. Bizler ise bu durumu Sizler için fırsata çeviriyor oto Haberin Devamı..

Tarih: 11-2021

Malatya Rent a Car fiyatları

Malatya Rent a Car fiyatları

Malatya da büyüyen rent a car sektörü Müşterilerimizi fiyat ve kalite endeksine yöneltmektedir. Haklı oldukları gerçeğiyle yüzleşebilen firmalar Araç filolarını yenilemekte ve her geçen gün daha farklı kampanyalar sunmaktadır. Biz diyoruz ki en iyi fiyat ve en iyi araçlar bizde. Mal Haberin Devamı..

Tarih: 11-2021

Malatya Rent a Car iletişim

Malatya Rent a Car iletişim

Bu başlıklar belki Sizler için herzaman araba kiralamadan önce yapılan google başlıkları oldu. Biz de diyoruz ki artık bu aramalara son verelim. Sizlere malatya oto kiralamada sınırsız hizmet sunan Beşkonaklar Rent A Car a davet edelim. Alanında uzman pesonel 23 yılı aşan hizmet süremiz ile sektörün devi olmaktan gur Haberin Devamı..

Tarih: 11-2021

Filomuza yeni katılan araçlarımız citroen c5 aircross

Filomuza yeni katılan araçlarımız citroen c5 aircross

Malatya araç kiralama firmamıza yeni katılan araçlarımızı Siz değerli müşterilerimize tanıtmaya devam ediyoruz. citroen c5 aircross ve Ford Ticari grubunda alımlar yapılmış Malatya araç kiralama olarak 12 yeni araç almış bulunmaktayız. Son dönemlerde artan Ticari araç sıkıntısını ç& Haberin Devamı..

Tarih: 10-2021

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?