BİZDEN HABERLER

Malatya Oto Kiralama İle Maliyetlerden Kurtulun

Malatya Oto Kiralama İle Maliyetlerden Kurtulun

Malatya Oto Kiralama İle Maliyetlerden Kurtulun

İşletmeler ticari noktada kullanmak üzere çok fazla sayıda araca ihtiyaç duyarlar. İşletme tarafından alınan her araç öz sermayeden karşılanacağı için hem bir masraf oluşturacak hem de birçok noktada ekstra giderlere neden olacaktır. Bu nedenle Malatya ilinde birçok işletme tarafından filo kiralama yöntemi seçilmektedir. Filo kiralama yöntemi sunduğu avantajlar sayesinde malatya oto kiralama hizmetleri alınmasında olduk çok tercih edilen bir hizmettir. Bu yöntem sayesinde firmalar kullanım türlerine, park kapasitelerine ve bütçelerine uygun olarak toplu araç kiralama işlemleri yapabilirler. Firmamız tarafından toplu bir şekilde satın alınarak tüm resmi işlemleri yapılan araçlar filo şeklinde kurumlara kiralanabilmektedir.

Malatya Oto Kiralama Hizmet Türleri

Kurumsal müşteriler için sorulan filo kiralama yöntemi gibi şahsi müşteriler içinde avantajlı malatya oto kiralama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız tatil, gezi, günlük kullanım, düğün ve ticaret gibi amaçla şahsi kullanımlar için her marka ve modelde binlerce aracı bünyesinde bulundurarak kiralama hizmeti sunar. Müşteriler tarafından talep edilen aile araçları, sportif araçlar, ekonomik sınıf araçlar, lüks araçlar, minibüs, jeep ve ticari araçlar uygun fiyatlarda ve kaskolu olarak kiralanmaktadır. Araç kiralama noktasında aranan şartlar en az iki yıl süreyle ehliyet sahibi olunması ve geçmişte kaza gibi olayların bulunmaması olmaktadır. Bu şartların sağlanması sayesinde bireysel müşteriler istedikleri sınıflardaki aracı istedikleri ödeme yöntemi ile sözleşme koşullarına bağlı olarak kiralayabilirler.

Güvenli Ve Sorunsuz Malatya Oto Kiralama

Araç kiralama hizmeti almak isteyen müşteriler tarafından dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. Hizmetlerin verilmesi esnasında hem işletmelerin hem de müşterilerin uyulması gereken kurallar vardır. Bu kurallar çerçevesinde malatya oto kiralama hizmetleri veren firmalar güvenli ve kayıtlı bir şekilde işlem gerçekleştirmelidir. Kiralanan araçların tüm resmi işlemlerinin yapılmış olması, kaskosunun bulunması ve tüm bakımlarının yapılmış olması gerekmektedir. Kiralama firmaları tarafından araçlar müşterilere sorunsuz bir şekilde teslim edilmeli ve araç kullanım süresince kaza, arıza ve bakım masrafları üstlenilmelidir. Ayrıca müşteriler tarafından da araçlar doğru bir şekilde kullanılmalı ve ödeme işlemleri gereken zamanlarda belirtilen yöntemlerle yapılmalıdır.


Haber Tarihi: 08-2017