BİZDEN HABERLER

Kiralama Sistemi ile Dilediğiniz Araba Sizin

Kiralama Sistemi ile Dilediğiniz Araba Sizin

Kiralama Sistemi ile Dilediğiniz Araç Hizmetinizde

Gelişen teknoloji, modern, konforlu ve kaliteli araçların üretimine katkı sağlamış olmakla birlikte, ihtiyaç duyduğumuz özellikte bir aracı istediğimiz anda satın almak, maliyetler sebebiyle mümkün olmuyor. Bu noktada araç kiralama sistemi, hem bireyler hem de şirketler için birçok avantajı beraberinde getiren bir seçenek olarak önümüze çıkıyor.

Kiralama sisteminden yararlandığınızda, ihtiyacınızı karşılayan özellik ve kalitede aracı istediğiniz süre için, sigorta, vergi ve diğer yükümlülüklerle ilgili herhangi bir sorumluluk altına girmeden kullanma, değiştirme veya ihtiyacınız kalmadığında kolayca iade etme imkânı elde ediliyor.

Kiralama Sistemi ile Her İhtiyaca Uygun Araç Temin Ediliyor

Turizm sektörünün de tamamlayıcısı niteliği taşıyan araç kiralama sisteminde rent a car firmaları, genişlettikleri araç filoları ile hem bireylerin hem de firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak gelişmeye devam ediyor.

Araç kiralama sektöründe hizmet veren firmalar, artan müşteri talepleri ve sayıca çoğalan kiralama firmalarının getirdiği rekabet ortamının da etkisiyle değişik sınıftan otomobillerin yanı sıra jip ve minibüs gibi seçenekler de sunarak hizmet alanını müşteri memnuniyeti odaklı olarak genişletmek için çaba gösteriyor.

Düğün organizasyonları için özel araçlar, gezi gibi toplu organizasyonlar için uygun büyüklükteki araçlar, lüks nitelik taşıyan araçlar, şoförlü transfer hizmetleri, tek yönlü kiralayabilme imkânı, günlük, aylık, yıllık kiralama yapılabilmesi, firmaların müşteri ihtiyacına uygun olarak sunduğu alternatif hizmetlerin bir kısmını oluşturuyor.

Araç Kiralama Sisteminin Avantajlarının Keyfini Sürün

Araba kiralama hizmeti, dilediğiniz yerde size uygun aracı istediğiniz süre için kullanma imkânı sağlamanın yanı sıra bireyler ve kurumlar için birçok avantaj sunmaktadır:

  • Aracı istediğiniz an değiştirme veya iade etme imkânına sahip olursunuz.
  • Sigorta, vergi ve diğer masraflar ile tamir ve bakım maliyetleri ile periyodik kontrolleri kiralayan firma tarafından takip edilir. Bu durumda hem maliyet avantajınız olur hem de zamandan tasarruf edersiniz.
  • Uzun süreli kiralamalarda sabit ödeme avantajı sunar.
  • Kaza durumunda aracınız yerine benzer özellikte bir araç verildiğinden zor durumda kalmazsınız.
  • Marka, fiyat veya diğer ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirlediğiniz araç için çocuk koltuğu, navigasyon gibi ek hizmetler de talep edebilirsiniz.

Haber Tarihi: 08-2017